عکاسی در محیط بازی‌ها یکی از کارهای موردعلاقه گیمرهاست. به خصوص در بازی‌هایی که قابلیت عکاسی حرفه‌ای دارند. سرآمد همه‌ی این بازی‌ها عنوان Grand Theft Auto V است که با ابزارهای مختلف از جمله Rockstar Editor و Snapmatic می‌توان در آن تصاویر و صحنه‌های فوق‌العاده‌ای ساخت. گیمرها روزانه هزاران عکس از این بازی می‌گیرند و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند. گیم تو دانلود با همکاری مجموعه لیون کامپیوتر مسابقه‌ای تدارک دیده است برای دوستانی که فکر می‌کنند در این زمینه استعداد و توانایی ویژه‌ای دارند.

نحوه شرکت در مسابقه چگونه است؟

تمامی علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در مسابقه، از تاریخ ۱۶ مرداد تا ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۶، بهترین تصاویری را که از بازی Grand Theft Auto V به ثبت رسانده‌اند، با هشتگ #IRANSnapmatic2017 در اینستاگرام منتشر کنند و صفحات رسمی گیم تو دانلود و لیون کامپیوتر را نیز در کپشن تگ کنند.

داوری مسابقه چگونه خواهد بود؟

گیم تو دانلود و لیون کامپیوتر مصمم‌اند کسانی که کار بهتری را ارائه کرده‌اند به عنوان برنده انتخاب شوند. به همین دلیل تصاویر شما، از جنبه‌های مختلف مانند: اصول عکاسی، زیبایی بصری و محتوا بررسی می‌شوند و به صاحبان سه عکس برتر جوایزی اهدا خواهد شد. همچنین به صاحب تصویری که بیشتری لایک را داشته باشد نیز یک جایزه تقدیم خواهد شد.

داوری این مسابقه بر عهده Amir Takro، یکی از حرفه‌ای ترین عکاسان GTA در ایران خواهد بود. برای ملاحظه تصاویر ایشان می‌توانید به پیج اینستاگرام و صفحه توییترشان سر بزنید.

قوانین شرکت در مسابقه:

  • تصویر شما بایستی در اینستاگرام با هشتگ #IRANSnapmatic2017 منتشر و همچنین در کپشن آن صفحات رسمی گیم تو دانلود و لیون کامپیوتر تگ شود.
  • تصاویر ارسالی باید از کیفیت و وضوح مناسب برخوردار باشند.
  • تصویر ارسالی بایستی توسط شخص ارسال کننده گرفته شده باشد. ارسال تصاویر موجود در اینترنت یا متعلق به دیگران، کاملا ممنوع است.
  • پروفایل اینستاگرام شرکت کننده‌ها به هیچ عنوان نباید روی حالت Private باشد.
  • تصویر ارسالی باید از بخش داستانی یا مولی‌پلیر (Online) عنوان GTA V باشد. تصاویر متفرقه به هیچ عنوان در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.
  • محدودیتی برای تعداد تصاویر ارسالی وجود ندارد، هر شرکت کننده می‌تواند چندین تصویر برای مسابقه ارسال کند.
  • روی تصاویر هیچ اسم، آدرس اینترنتی و یا … نباید ذکر شده باشد.
  • در صورتی که یکی از سه عکس برتر، بیشترین لایک را نیز داشته باشد، تنها یک جایزه به آن عکس تعلق می‌گیرد.

به برندگان چه جوایزی داده خواهد شد؟

لیون کامپیوتر به عنوان معتبر ترین فروشگاه سخت‌افزار ایران، حامی این مسابقه است و برای تشکر و قدردانی از شرکت کنندگان این مسابقه، به برندگاه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد کرد.