از انتشار بازی GTA V چند سالی هست که می گذرد و مطمئنا اکثر شما عزیزان با نقشه این بازی اشنایی دارید. همان طور که می دانید نقشه این بازی دارای بخش های متنوعی از جمله بیابان های وسیع ، کوهستان های مرتفع، دریای وسیع و همچنین از بخش های دیگر نقشه این بازی می توان به تنوع جاندران در قسمت های مختلف نقشه اشاره کرد. با گیم تو دانلود همراه باشید.

حال شخصی به نام BlueJeansGamer بعد از مدت ها برای بازی GTA V  یک نقشه جدید را برای کسانی که نقشه بازیشان برایشان تکراری شده است، تبدیل کرده است. نام این نقشه driver’s paradise است و معنی آن بهشت رانندگان می باشد. این نقشه با توجه به عکس هایی که از آن منتشر شده است بسیار وسیع می باشد و دارای کوهستان های برفی، کویر ها و بیابان ها، کوهستان ها با پوشش حیوانات، جاده های طولانی در بیابان ها که لذت این نقشه را دو چندان کرده است، می باشد.

نکات و راهنما ::

پیش نیاز ها :

نرم افزار OpenIV را اجرا کنید.(دانلود و آموزش نصب)

ابزار Map Editor را دانلود و نصب کنید.(دانلود و آموزش نصب)

ابزار object unlocker را دانلود و نصب کنید.(دانلود) | برای نصب این ابزار کافی است محتوای پوشه object unlocker را در محل نصب بازی کپی کنید.

ابزار No Boundary Limits را دانلود و نصب کنید.(دانلود) | به مسیر GTAV/x64e/data/tune بروید و در بالای برنامه بر روی Edit mode کلیک کرده و Yes را بزنید، بروی علامت + در بالای برنامه کلیک کنید و فایل playerinfo.ymt را Open بزنید.

آموزش نصب :

مسیر GTAV/update/x64/dlcpacks بروید و پوشه ای به نام driversparadise ایجاد کنید.

فایل dlc.rpf موجود در فايل نقشه را در پوشه driversparadise  کپی کنید.

با نرم افزار Open IV به مسیر GTAV/update/update.rpf/common/data/dlclist.xml بروید و در بالای برنامه بر روی Edit mode کلیک کرده و Yes را بزنید.

سپس روی dlclist.xml موجود در ان جا کلیک راست کرده و گزینه extract را زده و در محلی مشخص ذخیره کنید.

به محل ذخیره شده بروید، سپس روی آن کلیک راست کرده و Open with را بزنید، در صفحه باز شده Notepad را بزنید.

سپس کد <Item>dlcpacks:driversparadise</Item> را به آن اضافه کنید و  ctrl+s را با هم بگیرید تا تغییرات ذخیره شوند.

 به مسیر GTAV/update/update.rpf/common/data بروید و بر روي علامت + در بالای برنامه کلیک کنید و فایل dlclist.xml را كه لحظه اي پيش تغييراتي روي ان اعمال كرديد را انتخاب و Open را بزنید.

از فولدر نقشه ای که دانلود کردید ، DriversParadise.xml را کپی کنید و در محل نصب بازی ، فولدر scripts را باز کرده و در آن جا paste کنید.

به مسیر GTAV/scripts/MapEditor بروید و  روی فایل ObjectList.ini کلیک راست کرده و Open with را بزنید، در صفحه باز شده Notepad را بزنید.

کد های زیر را به آن اضافه کنید.

whitesands_model
desert_sands_model
canyon_model
snow_peaks_model

سپس ctrl+s را بگیرید تا تغییرات ذخیره بشوند .

بازی را اجرا کنید .

پس از لود شدن بازی، کلید F7 را بزنید تا مپ ادیتور باز شود.

در مپ ادیتور بر روی Load Map, XML بروید و در کادر باز شده DriversParadise.xml را وارد و پس از آن Enter را بزنید . نقشه لود شده و به بازی اضافه می شود

نقشه در بیرون شهر قرار دارد و در نزدیکی ساحل vespucci می باشد.

وارد نقشه بشوید و از رانندگی درون آن لذت ببرید .

نکته : قبل از اعمال تمام این دستورات حتما از بازی خود یک بک اپ تهیه نمایید.

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت حجم: 93.17 مگابایت
پسورد فایل: گزارش مشکل