در این مطلب میتوانید آپدیت V1.36 بازی GTA V که هفتمین آپدیت این بازی است را از وب سایت گیم تو دانلود بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

دانلود و مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه مطلب…

جدیدترین اپدیت بازی GTA V یعنی Bikers که به تازگی منتشر شده است و بعد از مدتی کوتاه توسط تیم Reloaded کرک شد و هم اکنون میتوانید آن را دانلود کنید، همانطور که از حجم این اپدیت پیداست اپدیت حجیمی می باشد و این اپدیت اکثر مشکلاتی همچون کرش ، باگ و … رفع میکند و قابلیت های جدیدی نیز به بازی اضافه میکند که در ادامه میتوانید آنان را مشاهده نمایید.

یکی از قابلیت های کارامد این آپدیت، میتوانید به راحتی و با فشار دادن دکمه F6 اقدم به خرید ماشین کنید و ماشین را در کاراژ خود مشاهده کنید. همچنین این آپدیت شامل تمام DLC های منتشر شده تاکنون میشود و نرخ فریم و بهینه سازی بهبود یافته است. بنابراین، نیازی به دانلود دیگر آپدیت ها نیست و دانلود همین آپدیت کافی است.

لیست کامل تغییرات این نسخه

آموزش نصب:

فایل زیپ را دانلود نموده و آن را از حال زیپ خارج کنید.

فایل setup.exe را از پوشه update اجرا کنید و سپس مسیر بازی را انتخاب کنید.

تمامی محویات پوشه crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

دانلود پارت اول با لینک مستقیم از سرور سایت حجم: 2 گیگابایت دانلود پارت دوم با لینک مستقیم از سرور سایت حجم: 2 گیگابایت دانلود پارت سوم با لینک مستقیم از سرور سایت حجم: 2 گیگابایت دانلود پارت چهارم با لینک مستقیم از سرور سایت حجم: 1.9 گیگابایت دانلود کرک این آپدیت به تنهایی حجم: 52 مگابایت
پسورد فایل: گزارش مشکل