|به نسخه 1.0.944.2 بروزرسانی شد|

خیلی از شما دوستان با فولدر اسکریپت (Script) آشنایی دارید، این فولدر برای اجرای مدهایی که تحت .Net هستند نیاز هست. برای نصب این گونه مدها که معمولا پسوندهای vb، cs، net و net.dll دارند باید آنها را در مسیر Grand Theft Auto V\scripts بریزید. حال من در این پست برای شما آخرین ورژن این نرم افزار را یعنی نسخه 1.0.944.2 برای دانلود در اختیارتون قرار داده ام که امیدوارم برای بعضی از دوستان مورد استفاده قرار گرفته باشه.دانلود و مشاهده آموزش نصب بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تویط این افزونه میتوانید مدهایی که با فرمت LUA هستند را نصب کنید ، همچنین میتواند تمام فایل هایی که با فرمت LUA هستند شناسایی کند و برای اجرا بعضی مد ها نیاز است.

دانلود و مشاهده آموزش نصب بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

این افزونه برای نصب بعضی از مد هایی که با نرم افزار Script Hook V.net کار میکنند، استفاده میشود. کارایی این نرم افزار برای ساخت یک منو برای کنترل کار های مختلف در مد مورد نظر است.

دانلود و مشاهده آموزش نصب بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

اگه شما هم اهل ادیت بازی های Gta مخصوصا Gta iv باشید حتما با نرم افزار Open iv آشنا هستید شما میتوانید با کمک این نرم افزار وارد فایلهای بازی شده و حتی فایل کوچکترین اشیا در بازی رو مثل درخت , موبایل , ماشین و… را پیدا کرده و آنها را استخراج کنید یا برعکس فایلهایی که خودتان ویرایش کرده اید را جایگزین آنها کنید , در ادامه میتوانید این نرم افزار را بازی محبوب Gta v دانلود کنید و ادیت این بازی را آغاز کنید.

دوستانی که از نسخه‌های کرک شده بازی Grand Theft Auto V استفاده میکنند، امکان استفاده از سلفی هایی که میگیرند را ندارند، به این دلیل که این سلفی ها بصورت فایل‌هایی با فرمت های نامشخص سیو میشوند و تنها امکان بارگذاری آنها در سوشیال کلاب (شبکه اجتماعی راک استار) وجود دارد و کرک هم یعنی سوشیال کلاب در کار نیست! و اینجاست که از یک ابزار ساده برای تبدیل فرمت های عجیب و غریب سلفی های جی تی ای وی به jpg استفاده میکنیم.

دانلود و مشاده توضیحات بیشتر در ادامه مطلب …

مدتی است که استارت ساخت مد برای بازی GTA V خورده است! بدون شک مهمترین مدهای این بازی وسایل نقلیه هستند … ولی برای استفاده و نصب این مدها چه باید کرد؟! خب در سری قبلی بازی جی تی ای میبایست از برنامه هایی مثل Open IV یا Vehicle Installer استفاده میکردیم! در این نسخه هم دقیقا همین گونه است… برنامه ای بنام GTA V Vehicle Installer برای نصب ساده و آسان وسایل نقلیه در بازی GTA V منتشر شده که در ادامه میتوانید از وبسایت گیم تو دانلود دانلود کنید.

دانلود و مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر در ادامه مطلب …

1