همیشه مدهایی که با نصب آن ها فضای بازی تا حدودی نزدیک به ایران شود مرود توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. حال امروز برای این دسته از دوستان که تعدادشان هم کم نیست مدی آماده کرده ام که امیدوارم مورد پسند آنها قرار گرفته باشه! با دانلود و نصب این مد که توسط torkian به بازی GTA SA تبدیل شده است می توانید میدان آزادی را وارد شهر Los Santos این بازی محبوب کنید. کیفیت و ظاهر بسیار عالی آن از ویژگی هایی است که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد و توصیه می کنم که حتما این مپ را دانلود و نصب کنند.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده محل میدان به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

اگر GTA V را بازی کرده باشید مطمئنا منطقه North Yankton خواهید شناخت. حال من برای شما یک مپ فوق العاده آماده کرده ام که به وسیله آن می توانید قسمتی از نقشه بازی GTA V یعنی North Yankton را وارد بازی IV خودتان کنید! یک منطقه بسیار زیبا و برفی که مطمئنا با نصب آن یک تنوع بزرگی در بازیتان ایجاد خواهد شد. این نقشه توسط ZZCOOL، taltigolt، NTAuthority و Chris به بازی GTA IV تبدیل شده که بنا به گفته آن ها تنها بر روی نسخه 1.0.7.0 بازی GTA IV قابل اجراست. اما چند به گفته برخی از افراد در بازی EFLC هم قابل اجراست! وسعت و همینطور داشتن قسمت های جالب مانند رودخانه یخ زده از ویژگی های این مپ است!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

اخیراً مپ های مختلفی برای بازی GTA IV ساخته میشه. اینبار هم شخصی به نام stilldre کوهستان های بازی GTA V را برای GTA IV شبیه سازی کرد! به گفته خودش این مپ رو بر اساس اسکرین شات ها و تریلرهای منتشر شده ساخته. علاوه بر اینها، از بازی های Battlefield 3: Armored Kill و Alborz Mountains و Forza Horizon نیز الگو برداری شده. من وقتی این مپ رو نصب کردم حدود 5 ساعت در آنجا به گشت گذار پرداختم. فقط به خاطر اینکه این مپ بیش از حد بزرگ است تنونستم تمام نقاط آن را از نزدیک ببینم! قسمت های جالبی که در این کوهستان دیدم وجود رودخانه و آبشار، سربالایی های پرشیب که بعضی وقت ها خودروهای معمولی به زور خودشون رو به بالا می کشیدند، تونل، پل های طولانی، جاده های خاکی، راه های فرعی بسیار زیاد، جاده های پوشیده از برف که لغزندگی خودرو در آنجا بیشتر می شود و … . همینطور به جرأت می تونم بگم که این مپ تقریبا نصف شهر اصلی بازی است. برای اثبات این گفته خودم یک نقشه از این مپ رو آماده کرده ام که در ادامه می توانید مشاهده کنید. علاوه بر آن یکسری تصاویر هم از این مپ در ادامه گذاشتم تا بیشتر با محیط آن آشنا شوید. راستی یادتون نره برای سعود به قله کوه حتماً یه ماشین شاسی بلند بردارید..!

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

به عکس بالا نگاه کنید…       آیا برای شما آشنا نمیاد؟
اینجا همان فرودگاه قدیمی و عقب افتاده ای هست که شما پس از طی چندین مراحل صاحب اونجا میشد!
همون فرودگاهی که وسط بیابان است و همه چیز از بین رفته…
زیبا شده مگه نه؟
اگه می خواین فرودگاهتونو به این شکل باورنکردنی در بیاورید فقط کافیست این مد را در بازیتون نصب کنید
یک منطقه ممنوعه دیگه در SanAndreas
همانطور که شما می دانید در بازی SanAndreas چندین منطقه نظامی و سری وجود دارد که با وارد شدن این قسمت ها درجه پلیس به چهار تا پنج افزایش پیدا می کنه.
حالا شما با نصب این مد یه منقطقه ممنوعه دیگه به این بازی اضافه می کنید که انصافا زیباتر از قبلیاست
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید…
1