انجام مأموریت های مختلف ممکن است به دلیل سرگرمی های جدیدی که در این بازی ایجاد می کند از تکراری شدن و یکنواخت بودن آن خارج کند. به همین جهت امروز برای شما یک مدی آماده کرده ام که توسط آن در بازی GTA IV مأمور آتش نشانی خواهید شد! گستردگی کارهای قابل انجام با این مد یکی از ویژگی های اصلی این مد محسوب می شود که توصیه می کنم حتما آن را دانلود و نصب نمایید…

برای دانلود، مشاهده تصاویر بیشتر و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

اگر شما هم به پارکور علاقه خاصی دارید و حتی آن را انجام می دهید پس این مد می تواند برای شما جذاب باشد! با دانلود و نصب این مد می توانید چندین حرکت پارکور را در بازی GTA IV انجام دهید. این مد توسط boblester122 برای GTA IV ساخته شده است برای نصب آن نیاز به فولدر اسکریپت دارید.

برای دانلود و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مدی که امروز برای شما معرفی خواهم کرد مطمئنا مدی هست که خیلی از دوستان به دنبال آن یا منتظر آن بودند. با استفاده از این مد همانطور که از تصویر فوق و عنوان مشخص است می توانید در هنگام استفاده از اسلحه دوربین بازی را به صورت اول شخص تغییر دهید تا یک تنوع بزرگی را وارد بازیتان بکنید. علاوه بر آن حرکت هایی که روی اسلحه به هنگام شلیک کردن ایجاد می شود در واقعی بدون آن تأثیر زیادی خواهد گذاشت. توصیه می کنم که این مد را به هیچ وجه از دست ندهید!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

یکی دیگر از امکانات بازی GTA San Andreas که در GTA IV کمبود آن احساس می شد جت پک بود. مطمئنا هرکسی که SA را بازی کرده با این وسیله نیز آشنایی دارد. اما مانند سایر کمبودها این مشکل نیز رفع شد. شما با دانلود و نصب مدی که امروز به شما معرفی خواهم کرد این مشکل را حل خواهید کرد و از این پس می توانید استفاده از جت پک در GTA IV را تجربه کنید!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

امروز با یک مد متفاوت دیگر به خدمت شما آمدیم. با نصب این مد می توانید نور چراغ های خودروی خود را به رنگ های مختلف تبدیل کنید. از جمله قرمز، سبز، آبی، سفید خیلی روشن و خیلی رنگ های دیگه که لیست رنگ ها به همراه عکس های آن را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. این مد مطمئنا برای کسانی که تمایل دارند در بازیشان تنوع ایجاد کنند مناسب خواهد بود. نصب این مد بسیار ساده هست و توصیه می کنم که آن را از دست ندهید!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مدی که امروز برای شما معرفی خواهم کرد کمی متفاوت تر از دیگر مدها است. به احتمال زیاد این مد برای کسانی که از بازیشان عکس های زیادی میگیرند جالب خواهد بود. همانطور که از عنوان و تصویر فوق مشخص است با نصب این مد دودی که از لاستیک های خودرو خارج می شود به رنگ قرمز تغییر خواهد کرد که در بعضی مواقع می تواند در زیبایی بازی تأثیر زیادی داشته باشد. حجم خیلی کم و نصب خیلی آسان از ویژگی های این مد جالب است که توصیه می کنم آن را امتحان کنید!

برای دانلود، مشاهده تصاویر بیشتر و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

فکر نکنم افراد زیادی باشد که با شخصیت مرد آهنی آشنا نباشند. حالا این شخصیت عجیب وارد دنیای GTA IV هم شده که البته با دانلود و نصب مدی که امروز به شما معرفی خواهم کرد این اتفاق خواهد افتاد! با نصب این مد نه تنها ظاهر شخصیت اصلی بازی به مرد آهنی تغییر می کند، بلکه ویژگی ها و توانایی هایی را نیز به آن اضافه می کند که در ادامه با لیست آن ها و نحوه انجام آن ها آشنا خواهید شد.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مأموریت های هوایی مانند سری بازی های COD و BF برای GTA IV

گاه گاهی مدهای خاصی منتشر می شوند که ویژگی های جالبی به بازی اضافه می کنند. این طور مدها طرفداران زیادی پیدا می کنند. چون در بازی امکان جدید ایجاد می کنند و آن را از حال تکراری و خسته کننده خارج می کنند. حال من امروز شما را با یکی از این گونه مدها آشنا خواهم کرد که توسط برنامه نویس خوش ذوق JulioNIB ساخته شده است. این مد با جنگنده AC130 سروکار دارد. به طوری که می توانید از زمین یا هوا آن را کنترل کنید و هدف هایی که مشخص کردین را تیر یا بمب باران کنید! این ویژگی در سری بازی های Call of Duty و Battlefield وجود دارد و یکی از پرهیجان ترین بخش های آن هاست. حال اگر دوست دارید این هیجان را در IV نیز تجربه کنید این مد را حتما دانلود کنید.

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مد داغ کردن موتور خودرو هنگام وارد کردن فشار زیاد بر آن

در بازی GTA IV بعضی از ویژگی های جالبی وجود دارد که در واقعی کردن آن تأثیراتی داشته. مثلا هنگامی که با خودرو به مدت نسبتا زیادی دونات، دریفت و … انجام بدین لاستیک های خودرو سرانجام خواهند ترکید! اما اگر به مدت خاصی بر موتور آن فشار وارد کنیم، داغ خواهد کرد؟ جواب منفی است. اما اگر این مد را نصب کنید مثبت خواهد شد! شما با نصب این مد اگر تا مدت خاصی دور موتور را تا ته ببرید، سرانجام موتور داغ خواهد کرد و خاموش خواهد شد! و مطمئنا از آن دود نیز بلند خواهد شد… و برای روشن شدن باید مدتی صبر کنید تا موتور دوباره خنک شود. بعضی وقت ها هم ممکن است، اصلا موتور خودرو روشن نشود!

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید…

کیلومترشمار دور نقشه با طرح های مختلف برای GTA IV
این کیلومترشمار را خیلی وقت پیش داشتم. قسمت بود امروز برای شما تو سایت قرار بدم. همانطور که از عنوان پست پیداست این کیلومتر شمار در رادار یا نقشه بازی قرار دارد که واقعا زیبایی خاصی به آن می بخشد. علاوه بر آن در داخل فایل دانلود طرحهایی مختلف وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب کنید.
برای دانلود و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مد تاکسی برای بازی GTA IV
یکی از ویژگی های جالب بازی GTA SA امکان مسافرکشی با تاکسی بود که واقعا سرگرم کننده بود. اما متأسفانه این ویژگی در سری جدید GTA یعنی IV و EFLC حذف شد. حال امروز من شما را با مدی آشنا خواهم کرد که می توانید این ویژگی رو به بازی GTA IV یا EFLC اضافه کنید. یعنی پس از این که سوار تاکسی شدید می توانید با زدن کلید مورد نظر (در ادامه مطلب گفته شده) شروع به مسافرکشی کنید و به میزان مسافت طی شده از مشتری پول بگیرید! البته باید مشتری را در زمان تعیین شده به مقصد برسانید و اگر در هنگام رانندگی تصادف نکنید، پول بیشتری خواهید گرفت!
برای دانلود و آموزش نصب و استفاده + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مد بی نظیر پمپ بنزین برای GTA IV
این مد رو خیلی از دوستان درخواست کرده بودند که بالاخره امروز در سایت گذاشتیم! همانطور که می دانید در بازی GTA IV امکان اتمام بنزین و خاموش شدن ماشین وجود ندارد. اما اگر شما دوست دارید این ویژگی را به بازیتان اضافه و در آن تحول ایجاد کنید، این مد را به شما توصیه می کنم. بعد از نصب این مد در پایین رادار (نقشه و خط جان) یک قسمت جدیدی ایجاد خواهد شد که میزان بنزین خودرو شما را نشان میدهد. اگر مقدار آن کم شد چراغ آن روشن، خاموش خواهد شد و به شما هشدار می دهد که بنزین در حال تمام شدن است. در صورتی که بنزین کاملا تمام شود، خودرو شما وسط خیابان خاموش خواهد شد! همینطور بعد از نصب این مد در نقشه بازی آیکون های جدیدی با شکل ماشین ایجاد خواهد شد که محل پمپ بنزین ها را نشان می دهد.
برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر + آموزش نصب و استفاده به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

همانطور که شما می دانید، یکی از نکات ضعف بازی GTA IV، ثابت بودن فرمان خودروهاست. یعنی هنگام دور زدن فرمان خودرو نمیچرخد. حال امروز من شما را با یک مدی آشنا خواهم کرد که دو روز پیش اولین نسخه آن و امروز ورژن دوم آن یعنی 1.2 منتشر شد. نام این مد RIV است که مخفف کلمه Real Inside View هست. به معنی نمای واقعی داخل. کار این مد متحرک کردن فرمان و عقربه کیلومتر شما و دور موتور است که واقعا جذابیت خاصی به بازی میبخشد! برای این که با این مد بیشتر آشنا بشین من برای شما یک تریلر در ادامه آماده کرده ام که می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید. البته برای این که از این مد نهایت لذت را ببرید توصیه می کنم که حتما مد First Person را نصب کنید.

برای دانلود مد First Person اینجا را کلیک کنید

این مد تقریبا شبیه به EPM است. چون هم نحوه نصب و استفاده و هم کارایی آن کمی به مد EPM شباهت دارد. با این تفاوت که EPM فقط برخی از قسمت های بدنه را در شرایط خاص به حرکت در می آورد، ولی RIV کارهایی که بالا گفته شده را انجام میدهد.

برای دانلود و آموزش نصب و استفاده +مشاهده تریلر آنلاین به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

جدیدترین ورژن مد بی نظیر GTA IV: SanAndreas Beta 3
|برای اولین بار در میان وبلاگ و وبسایت های فارسی|
به نظر من بزرگترین مدی که در تاریخ GTA ساخته شده، همین مد است. یعنی GTA IV: SanAndreas! این مد رسما بازی SanAndreas را وارد IV می کند. یعنی بازی SanAndreas با موتور گرافیکی GTA IV! پس از نصب این مد، اکثر خودروهای بازی به خودروهای بازی SA تبدیل می شوند. شخصیت اصلی بازی (نیکو، لوییس یا جانی) تبدیل به CJ می شود. اسلحه ها، ظاهر مردم و حتی HUD بازی، (خط جان و جلیقه ضد گلوله، پول و …) شبیه به SA می شود! پس از نصب این مد بازی IV اصلی شما تغییر نخواهد کرد. بلکه در هنگام نصب، از فایل های مورد نیاز بازی شما گرفته خواهد شد و در فولدری جدید و بر روی فایل های کپی شده تغییرات ایجاد خواهد شد. یعنی پس از نصب یک بازی جدید و مجزا تشکیل خواهد شد! جدیدترین ورژن منتشر شده این مد Beta 3 است که دیروز منتشر شده بود. ما هم سعی کردیم بلافاصله پس از انتشار، این مد بی نظیر را در سایت قرار دهیم.
برای توضیحات بیشتر، تصاویر بیشتر، مشاهده تریلر آنلاین، سیستم مورد نیاز، ویژگی های این مد، دانلود تریلرها و دانلود این مد از سرورهای مختلف به ادامه مطلب مراجعه نمایید…
123