امروز با افزایش دهنده گرافیکی AIGE-ENB Graphic Mod در خدمت شما هستیم. این مد توسط AIGE برای بازی GTA IV طراحی شده است. از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب و کیفیت خوب اشاره کرد.امیدوارم از این مد لذت ببرید.

برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

امروز با مد Project ENB v2.0 در خدمت شما هستیم. این مد توسط GTAVIV5 برای بازی بسیار زیبای GTA IV طراحی و تبدیل شده است. از ویژگی های این مد میتوان به رفلکس زیبای ماشین ها ، زیبا کردن درختان خیابان ها پارک ها و آسمان… اشاره کرد همچنین این مد از آپدیت 1.0.4.0 و 1.0.7.0 نیز پشتیبانی میکند. امیدوارم از این مد لذت ببرید.

برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

پچ های گرافیک همانطور که می دانید برای بهبود بخشیدن به ظاهر بازی ساخته می شوند که مطمئنا برای استفاده از آن ها به سیستمی قوی تر نسبت به آن چه که مورد نیاز بازی است احتیاج خواهید داشت. اما پچی ENB که امروز به شما معرفی خواهم کرد به سیستمی چندان قوی نیازی ندارد و افرادی که از سیستم های متوسط برخوردار هستند نیز می توانند از آن استفاده کنند. این پچ گرافیک توسط gtaviv5 که یکی از کاربران سایت است با همکاری icelaglace و Fabriciuz ادیت شده است.

برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

هر چند گاهی تغییر اساسی دادن تو بازی هایی که چندین سال از عمرشان گذشته باعث میشه تا برای مدتی با تنوعی که در آن ها ایجاد شده لذت بازی کردن را بیشتر از قبل شود! امروز نیز برای شما مدی آماده کرده ام که توسط vowciks1 برای GTA IV طراحی شده است و با نصب آن خیابان های شهر لیبرتی نو و با کیفیت تر می شوند. اگر شما هم جز افرادی هستید که تمایل دارید با مدهای خاص تغییراتی اساسی به بازی IV خود بدهید توصیه می کنم که این مد را حتما دانلود و نصب کنید تا تنوعی در فضای شهر ایجاد شود!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تا به حال پچ های گرافیک مختلفی برای بازی GTA IV در سایت گذاشته ایم که برخی از آن ها برای سیستم های متوسط و برخی دیگر برای سیستم های قوی و فوق قوی تنظیم شده اند! و طبیعتا کار همه آن ها هم بالا بردن ظاهر بازی و نزدیک کردن آن به بازی های روز است و واقعا برخی از آن ها حتی ظاهر این بازی 5 ساله را از برخی بازی های روز نیز بهتر می کنند؛ البته اگر سیستم خوبی داشته باشد! حال امروز میخواهم پچ گرافیک دیگری به شما معرفی کنم که توسط Sky_Ming برای این بازی تنظیم شده است. با نصب این گرافیک نورپردازی، انعکاس، آسمان و خیلی موارد دیگر به شکل محسوسی بهبود پیدا می کنند که توصیه می کنم اگر از سیستم خوبی برخوردار هستید این ENB را امتحان کنید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

ماشین های جدید، مناطق جدید و همینطور گرافیک جدید مدهایی هستند که با نصب آن در بازی باعث ایجاد تنوع و کاهش خستگی از آن می شود. علاوه بر این ها موارد دیگری هم در ایجاد تنوع وجود دارد. مثل تغییر شخصیت اصلی بازی یا لباس های آن. حال امروز برای شما دو کوله پشتی بسیار زیبا آماده کرده ام که امیدوارم با دانلود و نصب در بازی خود از آن ها نهایت لذت را ببرید! این کوله پشتی ها توسط Danilo Almada برای IV طراحی شده اند و از کیفیت بسیار عالی برخوردار هستند که توصیه می کنم حتما آن ها را دانلود کنید.

برای دانلود، مشاهده تصاویر بیشتر و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مدی که امروز به شما معرفی خواهم کرد ظاهر و تکسچرهای نمایشگاهی که در وسط شهر وجود دارد را تغییر می دهد و آن را جالب تر و زیبا تر از حالت قبل می کند! این مد برای کسانی که از ظاهر ساده و تکراری بعضی مناطق بازی خسته شده اند جالب خواهد بود. و البته برای کسانی که هیجان و شلوغی را دوست دارند. چون ظاهر نمایشگاه با نصب این مد شلوغ تر و جذاب تر خواهد شد. که می توانید در ادامه نمونه هایی از تصاویر آن را مشاهده نمایید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

پچ گرافیک ENB بسیار زیبا به نام CryEnb 9 برای GTA IV

بازی GTA IV با این که چندین سال است از زمان منتشر شدن آن گذشته باز هم محبوبیتی بین طرفدارانش دارد و همچنان کسانی هستند و آن را بازی می کنند. و به نظر من این بازی از نظر گیم پلی دست کمی از بازی های روز ندارد. (شاید هم بهتر باشد!) اما با این وجود گرافیک IV دیگه کهنه شده و چندان جذاب نیست. به همین خاطر من امروز شما را با یک گرافیک ENB بسیار زیبایی آشنا خواهم کرد که با نصب آن گرافیک بازی شما را همانند تصاویر بالا خواهد شد. این گرافیک در اصل ICEnhancer ویرایش شده است و طراح آن Fabriciuz است. گرافیک زیبایی هست و توصیه می کنم که حتما امتحانش کنید.

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

لوگو فارسی کانال های رادیویی برای GTA IV

این روزها مدهایی که محیط این بازی محبوب را به کشورمان نزدیک می کنند واقعا زیاد شده. چند وقت پیش یکی از دوستان به نام احمد سلامتیان مدی را برایمان ارسال کردند که با نصب آن همانطور که در تصویر بالا می بینید تمام لوگوهای کانال های رادیویی بازی به لوگو کانال های فارسی تغییر می کند. مد جالبی هست و نسبت به حجمش واقعا ارزش دانلود کردنو داره!

برای دانلود و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

صدای جی پی اس فارسی برای بازی GTA IV کاری از احمد سلامتیان

چند روز پیش یکی از کارهای احمد سلامتیان را در سایت گذاشتیم. امروز نیز دومین مدی که برایمان ارسال کرده بود را برای شما آماده کردیم. همانطور که می دانید هنگامی که در نقشه بازی جایی را علامت گذاری می کنیم تا به آنجا برویم علاوه بر اینکه نقشه مسیر حرکت را نشان می دهد، GPS خودرو نیز می گوید که در کجاها باید به چپ یا راست دور بزنیم. حال کار این مد این است که این صدا را فارسی می کند. یعنی برای مثال بجای این که بگوید “After 400 Metres Turn Left” می گوید “بعد از 400 متر به سمت چپ برانید”. مد جالبی هست و توصیه می کنم که حتما امتحانش کنید.

برای دانلود و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تابلوهای علائم راهنمایی و رانندگی فارسی برای IV کاری از احمد سلامتیان

تقریبا دو روز پیش یکی از دوستان به نام احمد سلامتیان مدی که ساخته بودند را برایمان ارسال کردند تا در سایت قرار بدیم. ما هم در اینجا از ایشون نهایت سپاس گزاری را می کنیم! همانطور که از عنوان پست و تصاویر بالا مشخص است، این مد اکثر تابلو های راهنمایی را فارسی می کند. در واقعا حس تهران رو به آدم می بخشونه! توصیه می کنم کسانی که سعی می کنن با مدهای مختلف محیط بازیشان را شبیه به ایران کنند، حتما این مد را دانلود کنند. چون به هیچ وجه از دست دادنی نیست.

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

پوسترهای سروش هیچکس در بازی GTA IV!

آیا شما از طرفداران هیچکس هستید؟ آیا دوست دارید که در خانه تان پوسترهای این رپر معروف باشد؟ اگر اینطور هست این مد برای شما بسیار جالب و دوست داشتنی خواهد بود. شما با نصب این مد همانطوری که در تصاویر بالا مشاهده می کنید پوسترهای بی معنی و مزخرفی که به دیوارهای خانه تان (در واقع خانه پسر عمویتان رمان که در ابتدای بازی به شما می دهد) به پوسترهای هیچکس تبدیل خواهد شد. این مد بسیار زیبا توسط دوست خودمون علی دیبا ساخته شده. توصیه می کنم اگه طرفدار هیچکس هستید این مد رو حتما دانلود کنید. من که خودم نصب کردم.

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

گرافیک iCEnhancer 2.1 ویرایش شده برای GTA IV

همانطور که می دانید معروف ترین و قوی ترین گرافیک منتشر شده برای بازی GTA IV توسط تیم iCELaGlacE طراحی شده که iCEnhancer نام دارد که آخرین نسخه آن 2.1 است و طبق گفته طراح دیگر ورژن بعدی ساخته نخواهد شد! این خبر برای طرفداران iCE ناراحت کننده بود. اما در این روزها افرادی دست به ویرایش کردن این گرافیک زدند و در آن تنوع ایجاد کردند. یکی از این ها گرافیک iCE 2.1 است که توسط yeahatnet ویرایش شده که با نام yeahatnet Revision معرفی شده. تغییراتی که در این گرافیک ایجاد کرده به بهبود آن تأثیر زیادی داشته. نمونه ها رو در تصاویر مشاهده می کنید. و طبق گفته صاحب گرافیک تنها بر روی نسخه 1.0.4.0 بازی IV خوب کار می کند.

برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر + آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید… 

کانتینرهای واقعی و HD برای بازی GTA IV
یک مد بسیار جالب و زیبا جهت HD کردن تکسچر کانتینرهای بازی GTA IV. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید با نصب این مد ظاهر کانتینرهای بازی، تغییر قابل توجهی خواهند کرد و که در زیبایی بازی تأثیر زیادی خواهد داشت. این مد به درد کسانی که می خواهند محیط بازیشان را با کیفیت تر از قبل کنند یا کسانی که می خواهد از بازیشان عکس های حرفه ای بگیرند، مفید خواهد بود.
برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر + آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

123