امروز با افزایش دهنده گرافیکی AIGE-ENB Graphic Mod در خدمت شما هستیم. این مد توسط AIGE برای بازی GTA IV طراحی شده است. از ویژگی های این مد میتوان به حجم مناسب و کیفیت خوب اشاره کرد.امیدوارم از این مد لذت ببرید.

برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

امروز با مد Project ENB v2.0 در خدمت شما هستیم. این مد توسط GTAVIV5 برای بازی بسیار زیبای GTA IV طراحی و تبدیل شده است. از ویژگی های این مد میتوان به رفلکس زیبای ماشین ها ، زیبا کردن درختان خیابان ها پارک ها و آسمان… اشاره کرد همچنین این مد از آپدیت 1.0.4.0 و 1.0.7.0 نیز پشتیبانی میکند. امیدوارم از این مد لذت ببرید.

برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

پچ های گرافیک همانطور که می دانید برای بهبود بخشیدن به ظاهر بازی ساخته می شوند که مطمئنا برای استفاده از آن ها به سیستمی قوی تر نسبت به آن چه که مورد نیاز بازی است احتیاج خواهید داشت. اما پچی ENB که امروز به شما معرفی خواهم کرد به سیستمی چندان قوی نیازی ندارد و افرادی که از سیستم های متوسط برخوردار هستند نیز می توانند از آن استفاده کنند. این پچ گرافیک توسط gtaviv5 که یکی از کاربران سایت است با همکاری icelaglace و Fabriciuz ادیت شده است.

برای دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

هر چند گاهی تغییر اساسی دادن تو بازی هایی که چندین سال از عمرشان گذشته باعث میشه تا برای مدتی با تنوعی که در آن ها ایجاد شده لذت بازی کردن را بیشتر از قبل شود! امروز نیز برای شما مدی آماده کرده ام که توسط vowciks1 برای GTA IV طراحی شده است و با نصب آن خیابان های شهر لیبرتی نو و با کیفیت تر می شوند. اگر شما هم جز افرادی هستید که تمایل دارید با مدهای خاص تغییراتی اساسی به بازی IV خود بدهید توصیه می کنم که این مد را حتما دانلود و نصب کنید تا تنوعی در فضای شهر ایجاد شود!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تا به حال پچ های گرافیک مختلفی برای بازی GTA IV در سایت گذاشته ایم که برخی از آن ها برای سیستم های متوسط و برخی دیگر برای سیستم های قوی و فوق قوی تنظیم شده اند! و طبیعتا کار همه آن ها هم بالا بردن ظاهر بازی و نزدیک کردن آن به بازی های روز است و واقعا برخی از آن ها حتی ظاهر این بازی 5 ساله را از برخی بازی های روز نیز بهتر می کنند؛ البته اگر سیستم خوبی داشته باشد! حال امروز میخواهم پچ گرافیک دیگری به شما معرفی کنم که توسط Sky_Ming برای این بازی تنظیم شده است. با نصب این گرافیک نورپردازی، انعکاس، آسمان و خیلی موارد دیگر به شکل محسوسی بهبود پیدا می کنند که توصیه می کنم اگر از سیستم خوبی برخوردار هستید این ENB را امتحان کنید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

ماشین های جدید، مناطق جدید و همینطور گرافیک جدید مدهایی هستند که با نصب آن در بازی باعث ایجاد تنوع و کاهش خستگی از آن می شود. علاوه بر این ها موارد دیگری هم در ایجاد تنوع وجود دارد. مثل تغییر شخصیت اصلی بازی یا لباس های آن. حال امروز برای شما دو کوله پشتی بسیار زیبا آماده کرده ام که امیدوارم با دانلود و نصب در بازی خود از آن ها نهایت لذت را ببرید! این کوله پشتی ها توسط Danilo Almada برای IV طراحی شده اند و از کیفیت بسیار عالی برخوردار هستند که توصیه می کنم حتما آن ها را دانلود کنید.

برای دانلود، مشاهده تصاویر بیشتر و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مدی که امروز به شما معرفی خواهم کرد ظاهر و تکسچرهای نمایشگاهی که در وسط شهر وجود دارد را تغییر می دهد و آن را جالب تر و زیبا تر از حالت قبل می کند! این مد برای کسانی که از ظاهر ساده و تکراری بعضی مناطق بازی خسته شده اند جالب خواهد بود. و البته برای کسانی که هیجان و شلوغی را دوست دارند. چون ظاهر نمایشگاه با نصب این مد شلوغ تر و جذاب تر خواهد شد. که می توانید در ادامه نمونه هایی از تصاویر آن را مشاهده نمایید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

همانطور که اطلاع دارید ENBها برای افزایش گرافیک بازی ساخته می شوند و بعضی از آن ها چنان قوی هستند که برای نصب روی بازی به سیستم های قوی نیاز خواهند داشت! اما پچ گرافیکی که امروز به شما معرفی خواهم کرد درواقع ENB نیست. فقط با تغییر یک سری تکسچرها و همینطور تغییر در میزان نور و رنگ ظاهر بازی را تغییر می دهد. بنابراین روی هر سیستمی که توان اجرای GTA IV را داشته باشد امکان پذیر است. حجم این پچ گرافیک بسیار ناچیز است و اگر به خاطر پایین بودن سیستم خود توان نصب ENBها را ندارید توصیه می کنم که حتما دانلود کنید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

با نصب مدی که امروز به شما معرفی خواهم کرد می توانید یک خانه ویلایی جدید به بازی خود اضافه کنید تا بتوانید در آن بازیتان را سیو کنید و حتی خودروهای خود را پارک کنید! اگر شما هم از تعداد محدود خانه ها در این بازی ناراضی هستید توصیه می کنم که این مد کم حجم را حتما امتحان کنید تا بتوانید صاحب یک ویلای جدید در منطقه Westdyke شوید!

برای دانلود، توضیحات و آموزش نصب + مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

اگر شما هم جز افرادی هستید که تمایل دارید در ظاهر بازیتان تغییراتی ایجاد کنید تا هم تنوعی در آن ایجاد شود و هم از تکراری شدن بازی خارج شود این مد به درد شما خواهد خورد. همانطور که از عنوان پست مشخص هست با نصب این مد تکسچرهای خیابان ها، جاده ها و پیاده روها تغییر کرده و به عبارتی بهتر و با کیفیت تر شده که در زیبایی محیط بازیتان تأثیر زیادی خواهد گذاشت. لازم هست تا این نکته را نیز اضافه کنم که با نصب این مد حجم بازی تا حدودی افزایش پیدا خواهد کرد که اگر سیستم ضعیفی داشته باشید ممکن است با مشکل دیر لود شدن تکسچرها برخورد کنید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

پچ های گرافیک باعث می شوند که ظاهر و گرافیک بازی 5 ساله نزدیک و قابل رقابت با گرافیک بازی های روز شوند. متأسفانه اکثر این ENB ها برای بازی GTA IV هستند و برای بازی EFLC به صورت خیلی محدود ساخته می شوند. حال من امروز برای شما یک ENB معرفی خواهم کرد که فقط برای این بازی یعنی GTA EFLC ساخته شده است. با نصب این پچ، گرافیک بازی شما تا حد زیادی بهبود می یاد و قابل ذکر هست که برای استفاده از این پچ گرافیک، به سیستم بالایی نیاز خواهید داشت. این پچ با نسخه های 1.1.2.0 و 1.1.0.2 به خوبی سازگاری دارد.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

امروز با یک پچ گرافیکی بسیار زیبا و حرفه ای در خدمتتون هستیم. با نصب این پچ گرافیک ظاهر بازی شما به طور کامل تغییر کرده و قابل رقابت با بازی های روز خواهد شد! این ENB توسط TheMegaRang توسعه یافته شده. از ویژگی های این پچ گرافیک می توان به نورپردازی و انعکاس زیبا، آب و هوای بسیار زیبا، زیباتر شدن نور چراغ خودروها و خیابان ها، تکسچرهای HQ، افکت های زیبا و خیلی موارد دیگر که جا نیست اشاره شوند نام برد! قابل ذکر است که این پچ گرافیک فقط در نسخه 1.0.4.0 بازی GTA IV تست شده است و به افرادی توصیه می شود از این مد استفاده کنند که از سیستم خوبی برخوردار هستند.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مطمئنا تصاویر خیره کننده ای که از بازی محبوب GTA V منتشر میشه دل همه رو به سوی خودش جذب می کنه! حال اگر دوست دارید تا تیکه ای از این گرافیک را در بازی GTA IV خود تجربه کنید این مد به درد شما خواهد خورد! این پچ گرافیک توسط Alexandra Rizel ساخته شده و بنا به گفته وی فقط در نسخه 1.0.7.0 بازی GTA IV تست شده و در سایر نسخه های این بازی و همینطور EFLC تست نشده. در این enb ویژگی های چرخه زمانی، نور خورشید، انعاک، ابرها و حرکت آن ها و موارد دیگر تا حدودی نزدیک به GTA V خواهد شد!

برای دانلود، اطلاعات و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

فکر نکنم که نیازی به توضیح پچ گرافیک iCE باشه! گرافیکی که با انتشار هر نسخه آن الگویی برای دیگر گرافیک های این بازی یعنی GTA IV میشود. حال نسخه 3 این پچ گرافیک برای بازی GTA IV منتشر شد که با نصب آن بازی خود را می توانید به قدری گرافیکی کنید که حتی در بعضی مواقع تشخص این که آیا بازی هست یا خیر سخت شود! مثل همین تصویر بالا! مطمئنا برای اینکه بتوانید حداکثر قدرت این گرافیک را مشاهده کنید به سیستم خیلی قوی نیاز خواهید داشت. اما در سیستم های نسبتا قوی نیز نتیجه بسیار عالی ایجاد خواهد شد. یکی از ویژگی های برتر نسخه جدید سازگاری با دو ورژن 1.0.7.0 و 1.0.4.0 بازی GTA IV و همینطور ورژن 1.1.2.0 بازی EFLC اشاره کرد.

برای توضیحات و تصاویر بیشتر + دانلود و مشاهده تصاویر بیشتر و تریلر آنلاین به ادامه مطلب مراجعه نمایید…