دیروز یک پیست کوهستانی برای شما تو سایت گذاشته بودیم. امروز نیز با یک پیست دریفت فوق العاده خدمت شما آمدیم! اگر شما هم از علاقه مندان به دریفت و حرکات نمایشی هستید و جایی باز و مناسب برای این کار را در شهر پیدا نمی کنید مطمئنا این پیست به درد شما خواهد خورد! پیست دریفت Nevada توسط Imtaj از بازی NFS SHIFT 2 به بازی GTA IV تبدیل شده است که کیفیت بالا و داشتن مکان های مناسب برای انجام دادن حرکات مختلف با خودرو از جمله ویژگی هایی است که می توان برای این پیست نام برد.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تا به حال پیست های مسابقه زیادی در سایت قرار داده ایم. که از بین آن ها تقریبا پیست هایی که مسافت طولانی داشته اند مورد توجه افراد بیشتری قرار گرفته اند. حال امروز برای شما یک پیست مسابقه طولانی دیگری آماده کرده ام که توسط yogi_87 برای بازی GTA IV تبدیل شده است. داشتن کوهستان و چشم اندازهای زیبا، پیچ و خم های جالب و خستگی ناپذیر، داشتن یک سد بزرگ و کیفیت عالی تکسچرها از ویژگی های این مپ بینظیر است که توصیه می کنم آن را حتما دانلود کنید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

maxresdefault

مدتی پیش در سایت نسخه اولیه و آزمایشی پیست Norisring Official Circuit را در سایت قرار داده بودیم. حال تیمی که این مپ را طراحی کرده، یعنی GT4MAPMOD نسخه نهایی و اصلاح شده آن را منتشر کردند که موارد بهبود یافته شامل کیفیت تکسچرها، رفت باگ ها، اصلاح چراغ ها، تعمیر فضای پیست و … می باشد. وسعت تقریبا زیبا و همینطور پیچ های فوق العاده از ویژگی های این مپ به شماره می رود. اگر شما هم دوست دارید تا با اضافه کردن مناطق جدید به بازی خود تنوع بدین توصیه می کنم که این مپ را حتما دانلود کنید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

پیست مسابقه ای که امروز برای شما آماده کرده ام مخصوص مسابقات دریفت است که توسط imtaj از بازی NFS SHIFT 2 به بازی GTA IV تبدیل شده است. نصب این مد همانند سایر مپ ها برای تنوع و ایجاد محیط های جدید تأثیر بسیاری دارد و توصیه می کنم کسانی که از تکراری شدن این بازی خسته شده اند این مپ را دانلود و نصب کنند. وسعت نسبتا زیاد، چشم اندازهای زیبا و کیفیت قابل قبول از جمله ویژگی هایی است که می توان به آن ها اشاره کرد.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

یکی از معروف ترین پیست ها در جهان پیست پیست مسابقه مزدا به نام Laguna Seca هست. حال با دانلود این مپی که امروز برای شما آماده کرده ام می توانید این پیست فوق العاده زیبا را در نقشه بازی خود اضافه کنید. این پیست توسط FreeZiic به GTA IV تبدیل شده است. توصیه می کنم که اگر شما هم با کمبود وجود نداشتن مسیری برای رانندگی با نهایت سرعت مشکل دارید این مپ را از دست ندهید!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

با نصب این مد بی نظیر شما در قسمتی از نقشه بازی یک گاراژ زیبایی که در بازی Forza Motorsport 5 وجود دارد را اضافه خواهید کرد. این مپ در مرحله آزمایشی قرار دارد. ولی با این حال جز یکی از برترین مدهای ساخته شده برای GTA IV شده است. ویژگی ها و بخش های مختلف این گاراژ در عکس هایی که در ادامه مطلب قرار گرفته اند قابل مشاهده است.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

|مپ به نسخه 1.4.1 ارتقا یافت – لینک دانلود جدید + آموزش اضافه شد|

آیا شما هم از لیبرتی سیتی خسته شده اید؟ دوست دارید که به شهر دیگه سفر کنید؟ امروز من در یکی از سایت های روسی این مپ رو پیدا کردم که اول باورم نشد. بعد که دانلود کردم متوجه شدم که این مپ جز بزرگترین مپ های ساخته شده برای GTA IV است. بعد از نصب این مپ یک شهر جدید به نقشه بازی اضافه خواهد شد که از همه استانداردهای بازی برخوردار است. محل این شهر در گوشه بالا / راست است. در این شهر پارک ها، ویلاهای زیبا، تعمیرگاه ها و مناطق دیگر وجود دارد که فقط با دانلود و نصب کردن می توانید آن ها را ببینید. عبور خودروها و همینطور عابر پیاده از دیگر ویژگی های این مپ است. همینطور این شهر تقریباً نصف شهر بازی است! در نسخه جدید یعنی 1.4.1 این مپ تغییرات و ویژگی های زیادی ایجاد شده. برای مثال اضافه شدن روستا، حومه شهر، کوهستان، جاده های فرعی و خیلی ویزگی های دیگر که در ادامه می توانید مشاهده کنید. همینطور برای مشاهده وسعت این مپ عظیم یک عکس از نقشه بازی را نیز در ادامه مطلب آماده کرده ایم.

برای دانلود، مشاهده تصاویر بیشتر و آموزش نصب + لیست تغییرات نسخه جدید به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تا به حال پیست های مسابقه زیادی برای GTA IV در سایت گذاشته ایم که خوشبختانه بیشتر آن ها مورد توجه اکثر کاربران قرار گرفته اند. امروز نیز یک پیست دیگر با نام Norisring Official Circuit برای شما آماده کرده ام که امیدوارم مورد پسندتان قرار گرفته باشه. پیچ و خم های فوق العاده و همینطور مسافت رضایت بخش آن از ویژگی های این پیست است که توصیه می کنم حتما آن را دانلود و نصب کنید. علاوه بر آن حجم نسبتا کم آن از دیگر ویژگی های این مپ به شمار میاید!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

ممکن است که بعد از مدت ها بازی کردن، شهر دیگر برایتان کسل کننده شود و به قدری تمام قسمت های آن را خوب شناخته باشید که دیگر جایی برای کشف و پیدا کردن نقاط جدید نمانده باشد. اینجاست که مپ یا نقشه ها به داد شما خواهند رسید. مخصوص اگر نقشه ای که میخواهید نصب کنید به حد قابل قبول وسیع باشد! در این پست میخواهم برای شما یکی از پیست های زیبای رالی را معرفی کنم. اگر اهل مسابقات رالی هستید یا به آن علاقه دارید توصیه می کنم که این نقشه فوق العاده را از دست ندهید! با نصب این مپ به بازی خود یک پیست وسیع اضافه خواهید کرد که در ادامه تصاویر بیشتری را می توانید مشاهده نمایید!

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

آیا شما هم از جاده های فوق الاده طولانی و تقریبا صاف علاقه خاصی دارید؟ شما با نصب این مپ بی نظیر همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید یک جاده صحرایی و فوق الاده طولانی به بازیتان اضافه خواهید کرد که می توانید در آن به راحتی با حداکثر سرعت خودروی خود رانندگی کنید! البته پیچ و خم های ملایم نیز در آن وجود دارد که زیبایی آن را چندبرابر کرده. علاوه بر طولانی بودن مناظر زیبا صحرایی نیز از ویژگی های این مپ هست که توصیه می کنم که آن را از دست ندهید! در ادامه می توانید تصاویر بیشتر از سایر قسمت های مپ نیز مشاهده کنید.

برای دانلود، آموزش نصب و مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

دانلود مپ جزایر گم شده Far Cry برای GTA IV

دیروز برای شما مپ کوهستان Takahiro رو گذاشته بودم. امروز هم تصمیم دارم تا شما را با یکی دیگر از مپ های فوق الاده برای GTA IV آشنا کنم. نام این مپ همانطور که از عنوان پیداست جزایر گم شده بازی Far Cry نام دارد. وسعت این مپ بسیار زیاد است و شامل یک جزیره بزرگ و چهار جزیره کوچک (گم شده) است که توصیه می کنم اگر یک شخص ماجراجو هستید این مپ را حتما دانلود کنید. همراه مپ فایل objects.ini نیز موجود است که باید توسط Simple Native Trainer اجرا شود. کار این فایل لود اشیاء ها و جزئیات مپ هست که طبق گفته سازنده مپ حتما آنها را لود کنید.

برای مشاهده تصاویر بیشتر و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مپ بسیار زیبای کوهستان Takahiro برای GTA IV

همیشه تنوع در بازی برای زنده نگه داشتن آن لازم و اجباری هست. یکی از بزرگترین مدهایی که می توانند در بازی GTA IV تنوع ایجاد کنند بی شک مپ ها هستند. زیرا با نصب ان ها محیطی جدید به بازی اضافه می شود. حال ما امروز می خواهیم شما را با یه مپ دیگر آشنا کنیم. این مپ Takahiro Hill نام دارد و همانطور که از نام و تصویر فوق مشخص است با نصب آن یک جاده کوهستانی زیبا به بازی اضافه می کند. اگر شما هم از جاده های پر پیچ و خم و دارای شیب های زیاد علاقه دارید توصیه می کنم که این مپ را از دست ندهید!

برای دانلود و آموزش نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

دانلود پیست زیبای AmbushCanyon برای GTA IV

AmbushCanyon یک پیست معروف در بازی NFS Shift 2 هست و اگر آن را بازی کرده باشید مطمئناً برای شما آشنا خواهد بود. داشتن مسیری تقریباً طولانی و منظره زیبای آن از ویژگی های اصلی آن است که به شما توصیه می کنم حتما آن را دانلود کنید. درضمن در این پیست می توانید با خودرو مورد علاقه خود به رکورد شکنی بپردازید. کاری که گاهی اوقات خودم انجام میدم!

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

دو مپ بسیار زیبا و سرگرم کننده برای GTA IV

چند روز پیش یکی از دوستان خوبمون به نام مهراد عباسی دو مپی که با Simple Native Trainer ساخته بودند را برایمان فرستاد تا در سایت قرار دهیم. اگر ادعا می کنید که در کنترل خودرو مهارت زیادی دارید می توانید این دو مپ را نصب کرده و رانندگی خود را محک بزنید! موانع و سکوهایی که در این پیست وجود دارد به آسانی قابل گذراندن نیستند و مهارت زیادی می خواهد تا بتوانید آن را تا آخر بروید! خوب مطمئنا حرف های من زیاد نمی تواند حسی که هنگام رانندگی در آن ایجاد می شود را به شما منتقل کند. به همین خاطر در ادامه تعدادی تصویر از این پیست را قرار داده ام که می توانید آن ها را مشاهده نمایید. در آخر لازم است از مهراد عباسی عزیز به خاطر این دو مپ زیبا نهایت سپاس را کنیم.

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

12