به لوس سانتوس خوش آمدید! پیش نمایش GTA V

این پیش نمایش شامل اطلاعات بسیار مهمی از بازی خواهد بود و یک پیش نمایش معمولی از اطلاعات گذشته بازی نیست بلکه جمله به جمله اطلاعات جدید را عرضه می کند. پس توصیه ما این است که این مقاله را کامل بخوانید تا با سلطان بازی های دنیای باز آشنا شوید. 
در اوایل این هفته سه تریلر جداگانه از عنوان GTA V توسط راکستار منتشر شد. سه شخصیت اصلی بازی Michael, Trevor, Franklin در هر یک از این تریلر ها به صورت جداگانه معرفی شدند. سایت ها و مجلات مختلف این عنوان را بررسی کردند و هر یک نگاهی کلی بر بازی داشتند. هر چه در ادامه می خوانید ترجمه ای از سایت ها و مجلات معروف بازی های رایانه ای است و به طور کلی یک مقاله ترجمه شده است پس شاید بهتر باشد بگوییم پیش نمایش ترجمه شده از GTA V!

هرج و مرج حرف اول را می زند | هرآنچه که از GTA V باید بدانید!

یکی از مهم ترین عناوینی که اکثر گیمرها مشتاقانه منتظر عرضه اش هستند،GTA V می باشد که این عنوان Open World توانسته یک شگفتی را در صنعت بازی های ویدئویی خلق کند که در این بین نباید از قدرت شرکت محبوب RockStar در خلق همچین عناوینی به راحتی گذشت. زیرا این شرکت با عرضه ی چند نسخه از سری بازی های Grand Theft Auto قدرت خود را بر همگان اثبات کرده است و ما حال قصد داریم به بررسی یکی از مهم ترین و پر قدرت ترین بازی های نسل فعلی کنسول های خانگی بپردازیم.

بقیه در ادامه مطلب…

آیا بازی GTA V طعم یک کنسول نسل بعدی را می چشد؟

بدون شک یکی از بهترین و موفق ترین عناوین صنعت بازی های ویدئویی، به بازی GTA V عنوان Open World جدید شرکت راک استار تعلق دارد که تا به این لحظه این عنوان فوق العاده تنها بر روی دو کنسول Xbox 360 و PS3 تایید شده و در تاریخ 17 سپتامبر سال 2013 میلادی بر روی این دو کنسول به صورت جهانی عرضه می شود. حال پس از رونمایی شرکت سونی از کنسول نسل بعد خود شایعاتی مبنی بر حضور بازی GTA V بر روی کنسول PS4 مطرح شده است.

بقیه در ادامه مطلب…

1